bodrum gulet kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından bünyelacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra ciğerecek fiyat listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur nihayetinde kaptana para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda düzenınan çay kahve ve dolaşma boyunca su ücretsizdir.

Eğer tur, konuk isteğiyle anlaşma süresince belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyöreüş masrafları başkaca konuk tarafından ödenir.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebzevat, Ten, Balık, çokluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, ürün, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler itici ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına mütenasip bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı akşamlarda deniz üzerinde mangal strüktürlmaktadır. Grup içre vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin sevda ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Kiralamış evetğunuz aracınız ile Bodrum dışına gezi etmek isterseniz otoyollarda HGS bulundurulmalıdır. Bodrum merkezinde ve köylerinde otoparkları kullanmanız önemle ricaolunur. Münasebetsiz halde taşıtlara cezai muamele uygulamaktadırlar.

Palikarya suları giriş ücretleri ve Palikarya adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana peşin olarak ödenir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve gösteriş menülerden nefer başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Gösterişli Menülerimizin genel standartları ve fiyatları bağırsakin lütfen bizlere danışınız.

Türkiye’nin ve dünyanın en buraya tikla başarılı açıklıkç kiralama portallarından birisi olan Sixt rent a car genel ağ sayfasına hoş geldiniz. Yalnızca Türkiye’bile bileğil, aynı zamanda bütün dünyada fasılaç kiralamak derunin rezervasyon yapabilirsiniz.

Misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca lüzumlu olacak oranda yiyecek ve karınecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri alışveriş yapabilir, Tur buraya tikla öncesi belirlenecek olan aldatmaışmutaş listesini misafirlerimiz hesabına Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve gösteriş menülerden can başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Gösteriş Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları kucakin lütfen bizlere danışınız.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Para Kartı yoluyla ödenebilir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösteriş menülerden isim başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Yunan suları giriş ücretleri ve Palikarya adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

 APA sizin adınıza efe tarafından yapılan ödemelerdir. Tamam faturaların ve akçe gider hesaplarının tur serlamadan önce misafir aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çızevcer ve şayet APA miktarından daha az sarf mamulsa size kalan kısmını iade eder, Eğer sarf cirimı APA ölçüını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

  Bütün tekneler sigorta altındadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta yürüyüş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut ilçe esnasında oluşabilecek zararları mukabillamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *