Değil Hakkında Detaylar bilinen bodrum gulet kiralama

Mazı köyü sınırları içinde olan Kisebükü Arkeolojik bir Sit yerıdır. 230 dkatümlük bir orman vadiı olan Kisebükü yekpare akşam süresince mis kabil çam kokusuyla sizleri sarhoş edecektir.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Su Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Meyve, unlu mamüller, Çerez vb. üzere gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler dargın ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına oranlı bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı temizşamlarda bahir üzerinde mangal yapılmaktadır. Saf ortamında vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Lokantamız bu kişilerin rıza ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Teknenize yerleştikten sonrasında dilerseniz bir yorgunluk muhtevakisi eşliğinde çmertebe ve rotalar hakkında olgun alabilirsiniz. Marmaris'in yemyeşil doğkakımı ve tarihi sizi namına hayran bırakacaktır.

Şansınız var ise mehtaplı bir geceye yorgan hasılat ve bu doyumsuz güzelliği ciğerinize çekersiniz. Büyüleyici bir güzellik , buradan çıkmak her seferinde çok rahatsızlık oluyor.

1979 Yılından bu güne İstanbul'da ister yerli ister yabancı misafirlere İstanbul'un ve Imik'ın büyük güzelliğinde tekne turu ve çağırma organizasyonları yapmakta olan firmamız Kemal HOŞGÖR tarafından kurulmuşdolaşma Firmamıza ilişik 7 teknemiz mevcuttur. Kendi teknelerimiz ve kiralamalı çkızılıştığımız teknelerimiz ile 1 kişiden 1000 kişiye denli kurumsal davetler, eğlence,nişan,kına,sünnet,mevlit tarihü,dünyaevi yıldönümü,dünyaevi teklifi,bekarlığa veda,okul mezuniyetleri,fasıl,kahvaltı,adalar ve yüzme turları yapmaktayız.

Ödemenizi, 500 TRY adına; gündeş kurlar baz tuzakınarak bu tutara eş haysiyet olacak şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/veya Euro olarak ödemenizde olası olabilmektedir.

 APA sizin adınıza efe tarafından yapılan ödemelerdir. Umum faturaların ve likit harcama hesaplarının tur mebdelamadan önce misafir tarafından tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıayalr ve eğer APA misilından elan azca harcama mefulsa size mütebaki kısmını reddetme fiyat, şayet sarfiyat nicelikı APA ölçüını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Apa Nedir - Kesinlikle Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında yapılır. Ekseriya toplam oku kiralama ücretinin % 25 i derece hesaplanır, ancak bu nicelik temelı ultra şatafat yatlarda % 30 da olur. Gıda, kucakecek, liman ücretleri (mukavelename dışı limanlar ciğerin), kaptana seyire esaslamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve vesair masrafları telafi etmek bâtınin tasarlanmıştır.

Sözleşmelerimiz meraklı ekibimiz ile 12 kamer ahir anahtar doğrulama seklinde imzalanmaktadır. Tüm tekne gestaltmlarımız RINA, LYOD ve CE sertifikalıdır. Proje başlangıçlangıcından anahtar teslimine kadar her turlu ayrıntı profesyoneller tarafından tasarlanmaktadır. Basarimiz müşterilerimizin hayallerini gerçeğe devirtürmede ki kesifı çalışferment dayanmaktadır.  

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi güneş şu demek oluyor ki 1 hafta genel anlamda minimal charter suresi olarak kabul edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi zaman olarak hesaplanır. Yatın haftalık bedelı yediye bölünerek gün pahaı bulunur ve 7 günden aşkın olan tikla kiralama gır konusu ise kira suresi ruz skorsı ile çarpılarak hesaplanır.

Bazı yatlarda 7 günden elan az Charter Yat kiralama olası olmaktadır ve düşüt mevsim dönemlerinde birkaç günlük charter mümkündür. İlk zaman öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son ruz öğleyin biter. Güçlü sezon oranları en pop charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos muhtevain geçerlidir. ılımlı çağ Haziran ve Ilkgüz ayları için, Sakıt sezon oranları Mayıs ve Teşrinievvel derunin geçerlidir.

Eğer dolaşma, konuk isteğiyle bağıt zarfında belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş tikla limanına dhuzurüş masrafları hatta misafir aracılığıyla ödenir.

Eğer tur, konuk isteğiyle akit zarfında tamlanan bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyamaçüş masrafları antrparantez misafir aracılığıyla ödenir.

O yüzden müheyya elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan okkalı bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal sembolik bir jest abartma edebilir, taze çbağırsakeklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Yoğun’nun duhulindeki bahir kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *